На виставці буде представлено понад 80 живописних робіт майстра різних років – натюрморти, портрети, пейзажі і сюжетні композиції сюрреалістичного характеру. З його роботами більшість глядачів України знайомі по журнальним репродукціях, адже основна частина картин Сафронова знаходиться в приватних зборах, а також у музеях Західної Європи та Америки.

Колекціонерами придбано більше 800 його картин. Його роботи є в приватних колекціях таких відомих людей як Софі Лорен, Ален Делон, Жан-Поль Бельмондо, П’єр Карден, Дайана Росс, Монтсеррат Кабальє, Мадонна, Михайло Горбачов, Микита Міхалков і багатьох інших.

Нікас Сафронов – один з найвідоміших і успішних художників сучасності. У Великобританії за сприяння англійської королівської сім’ї Нікасу Сафронову вручили нагороду «Жива легенда», в США маестро був удостоєний звання «Людина 2004 року», американськими біографами його ім’я занесене до енциклопедичного видання «Геніальна еліта». У 2005 році в Британській академії мистецтв художнику вручили приз «Алмаз да Вінчі» за видатні досягнення в галузі живопису. У Великобританії ім’я Сафронова включено до реєстру «100 провідних художників світу».

У його портретній галереї багато впізнаваних осіб: кінозірки, політики, підприємці, діячі культури і мистецтв, більше 20 портретів президентів і королів різних країн.

Ним написані портрети багатьох сучасних знаменитостей, серед яких і його друзі: П’єр Рішар, Жан-Поль Бельмондо, Анні Жірардо, Стінг, Елтон Джон, Мік Джаггер, Стівен Сігал, Річард Гір, Майк Тайсон, Клінт Іствуд, Девід Боуї, Роберт де Ніро , Кріс де Бург, Елізабет Тейлор, Стівен Спілберг, Тіна Тернер, Мадонна, Леонардо ді Капріо

Вхід на виставку платний:

дорослі — 60 грн., студенти та пенсіонери — 40 грн., школярі — 20 грн.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Виставка працює з 10:00 до 19:00, каса – до 18.30