Виставка творів дніпропетровських художників

Сергія Ісаєва та Євгена Логвиненка

З 26 лютого по 17 березня у Дніпропетровському художньому музеї проходитиме виставка живописних творів Дніпропетровських художників Ісаєва Сергія Івановича та Логвиненка Євгена Спиридоновича.

На виставці представлено двадцять дві живописні роботи різних жанрів: пейзаж, натюрморт, тематичні та історичні картини. Виставка демонструє творчі пошуки та здобутки майстрів за останні роки.

Ісаєв Сергій Іванович народився 27 листопада 1949 року у м. Комсомольськ-на-Амурі (Хабаровський край). Живописець, член Спілки художників СРСР з 1978 року. Закінчив Московський державний художній інститут ім. В.І. Сурикова в 1974 році. Роботи знаходяться в Дніпропетровському художньому музеї, Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького, державному історико-культурному заповіднику у м. Корсунь-Шевченківському, приватних колекціях.

Логвиненко Євген Спиридонович народився 17 січня 1944 року у с. Володарське (Кокчетавська область, Казахстан). Живописець, член Спілки художників СРСР з 1977 року. Закінчив Ленінградський інститут живопису, скульптури, архітектури ім. Ю.І. Рєпіна в 1975 році. Роботи знаходяться в Дніпропетровському художньому музеї, приватних колекціях.

Відкриття виставки відбудеться 26 лютого 2012 р. о 16:00

Виставка працюватиме по 17 березня 2013 р.

Музей працює з 11:00 до 17:30 (каса до 17.00)

вихідний день — п`ятниця