27 березня, о 16.00, відбудеться відкриття персональної виставки творів петриківської майстрині Валентини Панко. На виставці, що присвячена 35-річчю творчої діяльності художниці, буде представлено твори всесвітньовідомого петриківського розпису – мальовки, вироби декоративно-ужиткового мистецтва. Панко Валентина Федорівна (1960 р.н.) – член Національної спілки художників України, Національної спілки майстрів народного мистецтва України, учасник багатьох обласних, республіканських та закордонних художніх виставок з 1978 р. Твори майстрині зберігаються у Дніпропетровському художньому музеї, Запорізькому художньому музеї, Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д.І. Яворницького, Музеї гетьманства (м. Київ), в Українському фонді культури, приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Виставка триватиме по 28 квітня.