8 квітня 2017 року о 12:30 у Дніпропетровському художньому музеї відбудеться відкриття обласної виставки дитячого малюнка «Собори наших душ».

Вже вісімнадцять років поспіль Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» проводить традиційний обласний конкурс юних художників «Собори наших душ». Цього року роботи юних художників знов гостинно приймає Дніпропетровський художній музей.

Конкурс  був проведений за номінаціями «Живопис», «Нетрадиційний живопис», «Графіка» та «Комп’ютерна графіка». У ньому взяли участь 657 юних художників віком від 6 до 18 років з майже усіх регіонів області. На конкурс надійшло 933 твори образотворчого мистецтва.

Цікаві конкурсні колекції надіслані з Дніпра, Кривого Рогу, Павлограда, Покрова, Апостолове, Новомосковська, Марганця, Жовтих Вод; Дніпровського, Магдалинівського, Верхньодніпровського, Синельниківського, Нікопольського, Томаківського районів.

Компетентне кваліфіковане журі працювало під керівництвом мистецтвознавця, провідного наукового співробітника Дніпропетровського художнього музею Ігора Труша. Було доволі складно відібрати з такої кількості малюнків найкращі. З кожним роком роботи стають все більш майстернішими та цікавішими. Журі визначило 60 найкращих робіт у трьох вікових категоріях, автори яких стали переможцями.

За підсумками конкурсу підготовлена експозиція обласної виставки дитячого малюнку  «Собори наших душ».

На виставці представлено 122 найкращі роботи переможців та учасників конкурсу. У дитячих творах -  пейзажі рідного краю, веселі тварини та яскраві птахи, сім’ї, друзі, герої улюблених літературних творів, захисники рідної землі, від минулого до сьогодення. Кожна робота насичена радістю, надією, бажанням миру та здійснення мрій.

Ця виставка відкриє відвідувачам захоплюючий світ дитячих фантазій, свіже сприйняття  довкілля, сповнить душу кожного радістю та оптимізмом. Побачити свої роботи у просторих залах Дніпропетровського художнього музею – це неабияка мотивація та підтримка для юних авторів.

Організатори виставки – Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, КЗК «Дніпропетровський художній музей» ДОР  та комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» Дніпропетровської обласної ради».

Відкриття виставки відбудеться 08 квітня о 12:30

Виставка діє по 30 квітня 2017 року

Адреса музею: вул. Шевченка, 21.

Музей працює з 10:00 до17:30 (каса до 17:00)

Вихідні: понеділок-вівторок

Тел. 744-60-35, 47-33-38.