Ця виставка – другий персональний проект Катерини за останні три роки. Основною темою живописних робіт є світ героїв стародавніх міфів та легенд: мінотаврів, русалок та інших міфічних істот. Їх надреальні фантастичні образи нібито підкреслюють красу та таємничість природи людини, а містичний світ, створений художницею, здається загадковою країною. Там все існує в іншому вимірі, тому художниця звертається до знаків та символів, притаманним міфам та легендам, що можна розшифрувати незалежно від ерудиції.

Для виразності несподіваних парадоксальних образів художниця сміливо вікористовує контрастні яскраві барви, цікаво передає форми. Усі роботи мають сюрреалістичний характер, створюють особливий настрій аби проникнути по той бік свідомості, осягнути нескінченне й вічне.

У представленій на виставці серії робіт все чесно по відношенню до глядача: картини запрошують вести власний внутрішній діалог, розкривають вічну тему створення бажаної реальності та її ефемерного сприйняття, зтирають кордони між сном та дійсністю, і, здається, що народжується прекрасне…

Відкриття виставки 30 червня о 17.00.

Виставка працюватиме з 1 по 16 липня тож поспішайте познайомитися з новими роботами молодої сучасної художниці!

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Музей працює з 10:00 до 17:30 (каса до 17:00)

вихідні – понеділок, вівторок

Тел. 744-60-35, 47-33-38

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!