Ім’я Вячеслава Павловича Данілова добре відоме дніпрянам. Його роботи можна побачити в багатьох закладах міста: барельєфи у академічному театрі опери і балету, діорамі «Битва за Дніпро», академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка, вітражі у медичній академії, розписи і вітражі в будинку органної та камерної музики, розписи в академії музики ім. М.Глінки.

Після закінчення Дніпропетровського державного художнього училища і Ленінградського вищого художньо-промислового училища ім. В.І. Мухіної В.Данилов з 1972 р. живе і працює в Дніпропетровську. Художник досяг майстерності в монументально-декоративному мистецтві, станковому живописі, графіці. Його станкові твори експонуються на обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках. Здебільшого це жанрові композиції, картини на історичні теми, пейзажі. Твори В.Данилова зберігаються у ДХМ, ДНІМ ім. Д.І. Яворницького, музеї емалей в м. Кечкемет /Угорщина/, Національному музеї українського народного декоративного мистецтва в Києві, приватних колекціях в Україні, Італії, Австрії.

На виставці представлено 80 живописних творів, над якими художник працював протягом останніх 10 років. Умовно виставка поділяється на дві частини: “Метаморфози” та “Віднайдення втраченого”. Увазі глядача пропонується натюрморт, ню, жанрова картина, портрет, автопортрет, пейзажі Дніпра, Криму, Кривого Рогу, роботи на міфологічні і біблійні теми.

Твори виконані олією, акрилом, темперою на оргаліті, дикті, картоні, полотні.

Більшість творів експонуються вперше. Хоча й є кілька робіт 70-х, 80-х, 90-х років. У кожному творі відчувається ностальгія. Автор повертається до минулого, але на новому матеріалі: «Знов віднаходжу втрачений час. Він живе у мені до сих пір». Ми споглядаємо разом з митцем і краще розуміємо його. Але художник пропонує глядачеві згадати й щось своє… «Це світ моїми очима, моїми емоціями. Якщо ж побачене відгукнеться в глядачеві, то виставка не була даремною…»

Відкриття виставки відбудеться 19 липня о 17:00

Виставка працюватиме до 13 серпня 2017 р.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Музей працює з 10:00 до 17:30 (каса до 17:00)

вихідні – понеділок, вівторок

Тел. 744-60-35, 47-33-38

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!