6 березня 2018 року стартує ТЕХНІЧНО-МИСТЕЦЬКИЙ ВИСТАВКОВИЙ ПРОЕКТ Музею «Машини часу» в партнерстві з Дніпропетровським Художній музеєм та Міською центральною бібліотекою. Відкриття відбудеться послідовно в локаціях установ-партнерів: 13.00 – в Міській бібліотеці, 14.00 – в Художньому музеї , 15.00 – у музеї «Машини часу». Метою виставкового проекту є презентація найкращих автомобілів ХХ століття, а також спроба визначити їх взаємодію з живописом та літературою. Працівники здавалося б таких різних культурних установ, як Технічний і Художній музеї, а також Бібліотека намагались провести аналогії між машинами, картинами та книгами, з`ясувати їх спільність між собою: наявну та приховану, реальну та фантастичну. Результат цих творчих та інтелектуальних пошуків буде презентований на одночасних виставках, що відповідають специфіці колекцій закладів-учасників. На виставці в Музеї «Машини часу» будуть представлені НАЙКРАЩІ та ЗНАКОВІ автомобілі ХХ століття: • Ford Model T,1915-го року (США) – «шедевр бронзового віку» – найстаріший експонат музею «Машини часу» (належить музею техніки «Фаєтон», місто Запоріжжя); • Mini Cooper,1966 року (Великобританія) –«крихітка» – найменша тогочасна автівка у світі (належить музею техніки «Фаєтон», місто Запоріжжя); • Citroen DS 19 1966 року (Франція) – «богиня серед автівок» – легендарний автомобіль Фантомаса (належить приватному власнику Вадиму Боженку); • Volkswagen Beetle 1200 L, 1976 року (Німеччина) – «жук» – знаменитий витвір Фердинанда Порше та спецзамовлення Гітлера (належить Дніпровському ретро-клубу); • Porsche 911 Carrera 4, 1992 року, (Німеччина) – «спортивна автівка «для непересічних особистостей та «золотої молоді». Літературні та мистецькі твори, що були обрані уявними аналогами до кожної машини будуть представлені в Художньому музеї (5 картин) та Міській бібліотеці (5 книг). Які саме – це стане сюрпризом виставкового проекту! На відвідувачів чекає особлива родзинка заходу – інтерактив, в якому можна буде взяти участь як в музеї «Машини часу», так і в Художньому музеї та Бібліотеці. Виставка триватиме до кінця квітня Адреса трьох установ: • музей «Машини часу»: вул. Мандриківська, 44 • художній музей: вул. Шевченка, 21 • бібліотека: вул.. Воскресенська, 23.