Нагадуємо, що 18 березня о 14.00 завершує роботу виставка робіт художників Криворіжжя. Якщо Ви хотіли відвідати виставку та відкладали візит в музей. то зараз саме час зробити це.

Місто Кривий Ріг відоме в Україні не тільки як могутній центр промисловості, але й як осередок талановитих митців, які, нажаль, не дуже часто представляють свої роботи в обласному центрі. У 1993 р. була створена Криворізька міська організація НСХУ. Згодом, були відкриті художньо-графічний факультет у Криворізькому державному педагогічному інституті та три міські художні школи, що надали поштовх стрімкому розвитку образотворчого  мистецтва та активізації виставкової діяльності у місті.

Проект представляє найкращі роботи досвідчених криворізьких митців: заслуженого художника України Л. Давиденка, лауреата премії ім. Т. Яблонської, В. Горяєва, А. Гука, О. Юрченка, В. Мішуровського, А. Труфкіна, М. Рябоконя, Ю. Зеленого, В. Занфіраки, Л. Кам‘янської, В. Зінченка, які задають творчий тон усталеністю своїх переконань, сформованістю жанрових та стильових уподобань, індивідуальністю авторської манери художнього письма, різноманітністю зацікавлень. Молода генерація криворізьких художників, як професіоналів так і аматорів, представлена творами: Д. Пляко, Б. Шиптенка,  А. Лабунського, О. Плотникової, О. Елленіді. Перебуваючи у творчих пошуках, вони демонструють досить талановиті знахідки та рішення в обраних жанрах і техніках, дивують оригінальним індивідуальним поглядом на сучасне мистецтво. У межах однієї виставкової площі можна буде спостерігати яскраві зразки живописних та графічних робіт у різних жанрах – пейзаж, натюрморт, портрет, побачити розмаїття імен, талантів, напрямів.

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!