16 серпня о 16:00 у Дніпропетровському художньому музеї на базі виставки, присвяченої 60-річному ювілею Дніпропетровської організації Національної спілки художників України, відбудеться презентація альбому-каталогу «60 років ДОНСХУ».

Нині осередок об’єднав близько 150 професійних художників з міст Дніпро, Нікополь, Кам’янське, а також майстрів художнього розпису с. Петриківки. Щороку до місцевої організації вступають все нові митці, виховані старшим поколінням, які сформували протягом 60 років свою школу, яку по праву можна назвати дніпровською художньою школою.

Тож, саме з метою продемонструвати творчі здобутки спілчан останніх шести десятків років Дніпропетровський художній музей спільно з Дніпропетровською організацією Національної спілки художників України за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради презентує альбом-каталог, присвячений 60-річному ювілею ДОНСХУ.

Спільно підготоване видання містить зведену інформацію про понад 130 спілчан різних поколінь, репродукції та каталожну інформацію про твори живопису, скульптури, графіки та декоративно-ужиткового мистецтва. Так само, як і до експозиції ювілейної виставки, до каталогу увійшли кращі твори з музейного зібрання та роботи, надані сучасними спілчанами-мистцями. Альбом-каталог розраховано на широкий читацький загал. Тож чекаємо на презентації не лише на «іменинників», а й на наших шановних мистецтвознавців, істориків, дослідників творчої спадщини Дніпропетровщини, поціновувачів мистецтва, друзів музею, містян та гостей Дніпра.

Презентація відбудеться 16 серпня  2018 р. о 16:00

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Виставка діє з 10:00 до 17:30 (каса до 17:00)

вихідні – понеділок, вівторок

Тел. 744-60-35, 47-33-38

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!