Ім’я В’ячеслава Павловича Данилова добре відоме дніпрянам. Його роботи можна побачити в багатьох закладах міста: барельєфи у Академічному театрі опери і балету, діорамі «Битва за Дніпро», Академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка, вітражі у Медичній академії, розписи і вітражі в Будинку органної та камерної музики, розписи в Академії музики ім. М.Глінки.

Після закінчення Дніпропетровського державного художнього училища і Ленінградського вищого художньо-промислового училища ім. В.І. Мухіної В.Данилов з 1972 року живе і працює в нашому місті. Художник досяг майстерності в монументально-декоративному мистецтві, станковому живописі, графіці. Його станкові твори експонуються на обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках. Здебільшого це жанрові композиції, картини на історичні теми, пейзажі. Твори В. Данилова зберігаються у ДХМ, ДНІМ ім. Д.І. Яворницького, музеї емалей в м. Кечкемет /Угорщина/, Національному музеї українського народного декоративного мистецтва в Києві, приватних колекціях в Україні, Італії, Австрії.

На виставці представлено близько п’ятдесяти графічних робіт як друкованих, так і оригінальних. Це твори, що виконано з 1978 по 2018 роки. Прикрасою новітньої виставки є улюблений напрямок творчості майстра – прославлення дівочої та жіночої краси, яка вабить глядача соковитістю своїх образів і форм.

У кожному творі відчувається ностальгія. Автор повертається до минулого, але на новому матеріалі: «Знов віднаходжу втрачений час. Він живе у мені до сих пір». Ми споглядаємо разом з митцем і краще розуміємо його. Але художник пропонує глядачеві згадати й щось своє… «Це світ моїми очима, моїми емоціями. Якщо ж побачене відгукнеться в глядачеві, то виставка не була даремною…»

Відкриття виставки відбудеться 18 жовтня о 16:00