Колектив Дніпропетровського художнього музею висловлює співчуття і сумує разом з сім’єю Валерія Володимировича Самохвалова. На вісімдесятому році життя помер наш видатний земляк, талановитий художник і великий Друг музею. Ця дивовижна людина мала воістину золоте серце. Неодноразово Валерій Самохвалов дарував свої роботи для зібрання ДХМ. Незвичайною щедрістю він відрізнявся по відношенню до друзів і навіть простих знайомих, не відпускаючи без подарунка людей, які зайшли до нього в майстерню. Валерій Володимирович був суворий до себе в творчості і безжально рвав листи з малюнками, які могли здатися йому невдалими або просто недосконалими. Тяга до недосяжного ідеалу, досконалості була відмінною рисою його характеру. Про Валерія Самохвалова залишиться пам’ять, як про видатного художника- графіка, який зміг створити самобутню, легко впізнавану авторську манеру малюнка.

Згідно з волею покійного, прощання і панахида відбудуться в приміщенні Дніпропетровського художнього музею 21 листопада 2018 року.

Попрощатися з покійним можна буде з 11:00.

У зв’язку з проведенням громадянської панахиди музей буде закритий 21.11.2018