18 травня 2019 року о 17:00 у Дніпропетровському художньому музеї (далі – ДХМ) розпочнеться  мистецьке дійство в межах міжнародної акції Ніч музеїв.

Музейна ніч у ДХМ передбачає дві частини:

- з 17.00 до 19.00 – вечірня програма, на яку вхід вільний. Відвідувачі зможуть побувати в усіх залах музею, де на них чекають музичні етюди, які гармонійно доповнять експозиції; зауважимо, що всі музичні та театральні номери будуть виконані не лише натхненно, а й професійно, бо серед наших партнерів – Дніпропетровський коледж культури. Для юних відвідувачів презентуємо інтерактивну гру-пошук «Мистецька плутанина», яка з цього дня буде доступна усім дітлахам, які завітають до музею.

- з 20.00 до 22.00 – утаємничена нічна програма, кількість квитків на яку обмежена: будуть відкриті приховані від усіх «скарби» оновленої експозиції «Західноєвропейське мистецтво XVII – початку XIХ століття», а разом з тим розкриті їх таємниці під час ексклюзивної екскурсії у супроводі класичної музики. Найбільш загадкова істота з полотна Михайла Сапожникова поворухнеться, картина «оживе» завдяки ще одному нашому партнеру – комп’ютерній академії ШАГ – вічні символи Сапожникова перетворяться на цифрові у дивовижній анімації. Однак вічне також здатне розсипатись на піщинки…а як перетворити пісок в картину знають у студії «Три сестри», яка тільки в цій частині програми презентує свою пісочну анімацію, спеціально розроблену для нашого музею за мотивами робіт Михайла Сапожникова.

Відбудеться і музейна лотерея серед усіх власників квитків, переможці отримають приємний подарунок, який допоможе краще пізнати світ символів.

Зауважимо, що окрім вже знайомої відвідувачам постійної експозиції, «родзинками» усіх частин програми Ночі музеїв у ДХМ стануть наступні експозиції:

Західноєвропейське мистецтво XVII – початку XIХ століття. Саме 18.05.19 р. в рамках відзначення 105-річчя Дніпропетровського художнього музею буде відкрито цей особливий блок основної експозиції. Вперше найкращі твори живопису та скульптури зі збірки європейського мистецтва музею буде інтегровано до оновленої основної експозиції; більшість цих творів стали основою музейної  збірки, однак раніше експонувалися лише на тематичних виставках. Скажете класично? Так, але музей запропонує сучасне трактування і яскраву експозицію.

Світ символів Михайла Сапожникова. Від задуму до втілення. Ця музейна виставка продовжить працювати – у кожного відвідувача буде можливість побачити наше унікальне зібрання робіт художника-символіста Михайла Сапожникова, більше в жодному музеї світу не знайдете такої великої колекції робіт цього митця; це зібрання дозволяє простежити шлях створення картини від ескізу до живописної роботи чи літографії.

Виставка-анонс Сергія Ісаєва. Вперше в нашому музеї відбудеться такий формат міні-виставки художника. Митець буде представляти свою невелику експозицію, відповість на усі питання про творчість і майбутню масштабну виставку, яка незабаром буде у ДХМ.

«Петриківська весна» Наталії Рибак. Продовжить працювати виставка петриківського розпису, де експонуються як роботи з особистої колекції Н. Рибак, так і з музейного зібрання. В межах цієї виставки поєднаються не лише різні колекції, а й різні види мистецтва – музика доповнить живописну поезію петриківського розпису.

Вартість квитків на платну частину:

дорослий – 100 грн,

пільговий – 50 грн.

Усі подробиці за телефоном: 746-26-80.

Долучайтесь до міжнародної акції Ніч музеїв у ДХМ, щоб творити майбутнє традиції разом!

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!