Нам хочеться розповідати багато і всім, однак не завжди приміщення дозволяють розмістити великі групи відвідувачів. Деякі побували на нашій нічній програмі в рамках акції Ніч музеїв у ДХМ, але багато хто не зміг, бо квитки були розкуплені ще до 18-го травня. Нам теж було сумно відмовляти у продажі додаткових квитків. Саме тому було вирішено повторити цю частину програми:

6 червня 2019 року о 18:00.
Під час ексклюзивної екскурсії у супроводі класичної музики, будуть відкриті, приховані від усіх до цього, скарби нової експозиції «Західноєвропейське мистецтво XVII – початку XIХ століття».
Найбільш загадкова істота з полотна Михайла Сапожникова поворухнеться і нагадає те, про що казав Майстер Символів «в символічних образах глядач [співтворець] стикається з вічним». Вічні символи Сапожникова перетворяться на цифрові у дивовижній анімації.
Однак позачасове і неминуче також здатне розсипатись на піщинки…щоб знову потім стати картиною під дією магії рук маестро пісочної анімації.

Вартість квитків:
дорослий – 100 грн
пільговий – 50 грн

Квитки вже можна придбати у касі музею за адресою м. Дніпро, вул. Шевченка, 21.
Або забронювати за телефоном: 746-26-80.