Увага! В Дніпропетровському художньому музеї вільні вакансії МУЗЕЙНОГО ДОГЛЯДАЧА. У вас є нагода зануритися в світ мистецтва та стати частиною творчого дружнього колективу. Вимоги до кандидата/кандидатки: - повна загальна середня освіта, - індивідуальна підготовка не менше 2 місяців, - без вимог до стажу роботи, - бажаний вік: до 70 років, - відповідальність та доброзичливість. Основні обов’язки: - забезпечення збереження експонатів у дорученій йому експозиції від псування і крадіжок; - спостереження за дотриманням правил поведінки в музеї; - утримання у чистоті закріплених за ними залів. Умови праці: - 8-годинний робочий день, - 5 робочих днів – з середи по неділю, - повний соцпакет, - відпустка 24 календарні дні. Резюме надсилати на адресу: artmuseum@ua.fm або звертатися до приймальні з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, 21.