З 14-го травня в Дніпропетровському художньому музеї відкривається виставка творів живопису Остапа Патика «Нюанси і контрасти».

Художник веде активний спосіб життя, любить мандрувати Україною та зарубіжжям. Безумовно, враження і відчуття від мандрів мають вплив на його роботи. Атмосфера різних міст, мальовничі ландшафти знаходять відбиток в композиціях і образах живописця.

Сфера зацікавлень майстра – натурне малярство, дизайн архітектурного середовища. На виставці буде представлено близько 60 творів живопису художника. Його работи зберігаються у фондах Міністерства культури України, Національного музею у Львові, Львівської галереї мистецтв, відомих музеях, галереях і приватних колекціях України, Німеччини, Бельгії, Франції, Іспанії та інших країн.

Остап Патик – живописець, доцент кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України, Заслужений діяч мистецтв України. Народився 1964 року у Львові.  В 1983 р. закінчив Львівське училище прикладного мистецтва ім. І. Труша, а в 1995 р. Львівську академію мистецтв. Митець бере участь у вітчизняних та міжнародних виставкових проєктах, заходах, акціях, активно організовує мистецькі пленери.

Виставка працюватиме до 13-го червня.

Адреса музею: м. Дніпро, вул. Шевченка, 21

Час роботи: 10:30 до 17:30 (каса до 17:00)

Сан перерва: 13:00 – 13:30

Вихідні – понеділок, вівторок

Тел.: (056) 746-26-80

www.artmuseum.dp

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!