З нагоди Міжнародного Дня музеїв та Дня Європи 15 та 16 травня 2021 року Дніпропетровський художній музей пропонує відвідати всі музейні експозиції та виставки за ЄДИНИМ музейним квитком зі ЗНИЖКОЮ 50% від звичайної вартості:
дорослі – 30 грн;
студенти, школярі, пенсіонери – 20 грн.
Запрошуємо відвідати:
виставку художньої фотографії румунського фотографа Соріна Онішора «MADE IN ROMANIA. Румунія. Місця. Люди»;
виставку творів живопису львівського майстра Остапа Патика «Нюанси та контрасти»;
зали основної експозиції «Західноєвропейське та вітчизняне мистецтво XVIII – поч. XX ст.».
Всі виставки будуть відкриті для самостійного відвідування за графіком роботи музею:
10:30 – 17:30, каса до 17:00, санітарна перерва 13:00 – 13:30
Окрім можливості відвідати постійну експозицію музею та тимчасові виставки 15-16 травня за спеціальним квитком вихідного дня, ми підготували для вас заходи 18-19 травня:
18 травня о 16:00 – online презентація оновленої експозиції зали «Українського сакрального мистецтва XVIII – поч. XІX ст.» на музейній сторінці у Facebook. Захід проведуть куратори проєкту, мистецтвознавці Сергій Несмачний та Ігор Труш.
19 травня о 14:00 – offline лекція до 150-річчя до Дня народження М.І. Сапожникова. Арт-проект «Час»: унікальний портрет Віри Холодної пензля Михайла Сапожникова (із зібрання ДХМ); показ архівної кінострічки «Життя за життя». Реж. Євген Бауер, за участі зірки німого екрану Віри Холодної (1916). Кураторка Ірина Мазуренко.
Кількість місць на offline лекцію обмежена.
Телефон для реєстрації та довідок:
(056) 746-26-80
(095) 59-09-277
або пишіть у приватні повідомлення.
Просимо дотримуватися правил відвідування музею під час адаптивного карантину.
Чекаємо на вас!