Музей сучасного українського мистецтва Корсаків презентує проєкт «Дифузія», мета якого сприяння розвитку мистецтва у різних регіонах України та посилення взаємодії та співпраці між музейними інституціями.

Отже, 17 червня о 16:00 у Дніпропетровському обласному художньому музеї (м. Дніпро) в рамках проєкту «Дифузія» відбудеться відкриття виставки творів з колекції МСУМК «Космос Емми Андієвської».

В експозиції, яка триватиме близько місяця, буде представлено кілька десятків живописних робіт з колекції Музею сучасного українського мистецтва Корсаків (м. Луцьк). Серед них, зокрема, унікальні картини з доповненою реальністю.

Нагадаємо, проєкт національного масштабу «Дифузія», приурочений до 30-річчя відновлення незалежності України. Це серія гостьових виставок, які мають на меті продемонструвати світові актуальність, високу професійність та автентичність українського мистецтва, талановитість і творчий потенціал української нації.
Термін «дифузія» в перекладі з латини означає поширення, розтікання, розсіювання, взаємодія.

На думку фундатора МСУМК Віктора Корсака, саме через гостьові виставки розшириться аудиторія поціновувачів сучасного мистецтва як в Україні, так і за її межами.

Керівна партнерка Музею Леся Корсак зазначає, що ініціатори мають на меті збільшити доступність сучасного національного мистецтва для кожного мешканця держави і сприяти розвитку мистецтва в різних регіонах, представляючи провідних художників.

До слова, проєкт «Дифузія» успішно реалізували вже сімнадцять разів: у Львові з виставками творів Миколи Кумановського та Емми Андієвської, в Івано-Франківську, Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Тернополі, Вінниці, Маріуполі  та Бердянську, Вінниці, Ужгороді, Чернігові та Чернівцях, Рівному, Острозі, Луцьку та Харкові.

Довідково:
Емма Андієвська народилася 19 березня 1931 року в м. Донецьку. Від 1943 року перебуває за межами України. Американська громадянка. Мешкає в Німеччині. Член ПЕН-клубу, Спілки професійних митців Німеччини, Національної Спілки письменників України, лауреат Міжнародної літературної премії «Тріумф» (2003 р.) та премії «Тетяни та Омеляна Антоновичів» (2018 р.). У 2018 році Емма Андієвська отримала Національну премію ім. Тараса Шевченка в номінації «Література». Мистецтво художниці прикрашає колекції провідних музеїв світу. У 2019 році великий обсяг творів нею передано до Музею Сучасного Українського мистецтва Корсаків.

Увага!
Перебування в музеї можливе тільки за умов дотримання протиепідемічних правил.
Відвідування виставки відбуватиметься з урахуванням дозволеної кількості осіб в залах музею з дотриманням черги!
Просимо вас  поставитись до цього з розумінням.
Разом з вами ми дотримуємося встановлених правил – масковий режим, соціальна дистанція задля спільної безпеки.
Вхід на відкриття виставки вільний.

Адреса музею:
м. Дніпро,
вул. Шевченка, 21.
Тел.: (095) 59 09 277

http://artmuseum.dp.ua

https://www.facebook.com/artmuseumdp

https://www.instagram.com/artmuseumdnipro

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!