Шановні відвідувачі!
Керуючись наказом Управління культури, туризму, національностей та релігій ДОДА від 18.10.2021 №89 «Про продовження карантинних обмежень та втрату чинності наказу від 20.09.2021 №85 вимушені повідомити:
1. З 18 жовтня 2021 року заборонено приймання відвідувачів музею і проведення всіх культурних та розважальних масових заходів.
2. Обмеження не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників музею та організаторів масових заходів «зеленого» COVID – сертифікату.
На жаль, кількість вакцинованих працівників музею складає 75%, що не є достатнім для роботи в регіоні з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, тому тимчасово ми вимушені припинити прийом відвідувачів!
Дякуємо за розуміння