22 грудня у Дніпропетровському художньому музеї відкривається виставка, присвячена 100-річчю від дня народження відомого майстра петриківського розпису Василя Соколенка. На виставці представлено 13 декоративних панно з колекції музею. Це роботи самого В.І. Соколенка, а також його учнів: Андрія Пікуша, Марії Пікуш, Валентини Деки, Уляни Скляр та Любові Іванченко.

Василь Соколенко – талановитий майстер та митець, учень Тетяни Пати, член Національної спілки художників України, заслужений майстер народної творчості України. Закінчив Петриківську школу декоративного малювання. У повоєнні роки працював методистом обласного будинку народної творчості, організував у селі Іванівка художню студію, яка діяла на громадських засадах, упродовж майже двадцяти років був головним художником петриківської фабрики розпису «Дружба», з 1962 р. викладав у петриківській філії Дніпропетровської дитячої художньої школи. Відомий як майстер так званого «петриківського плакату». Коли вийшов на пенсію, створив на території власної садиби приватний музей декоративного розпису.

Відкриття виставки відбудеться 22 грудня 2021 року о 16:00. Вхід вільний за умов дотримання маскового режиму і правил відвідування музею відповідно до «жовтої» зони карантинних обмежень.

Термін дії виставки: 23.12.21 – 23.01.22.

Адреса музею: м. Дніпро, вул. Шевченка, 21
Час роботи: 10:30 до 17:30 (каса до 17:00)
Сан перерва: 13:00 – 13:30
Вихідні – понеділок, вівторок