15 березня о 18:00 у Дніпровському художньому музеї відбудеться відкриття виставки творів живопису Валерія Сосни «Pine`s Paint»
Виставка «Pine`s Paint» є унікальною можливістю для глядача краще зрозуміти та оцінити мистецький процес Валерія Сосни, від початкового ескізу до завершеного твору.
Під кураторством Світлани Ткаченко (Картинна галерея ArtCraftOil), виставка презентує не лише готові картини художника, але й етюди, які допомагають відобразити еволюцію та розвиток його творчого процесу.
Глядачі матимуть можливість побачити, як ідеї та ескізи перетворюються на мистецькі полотна, а також, як художник удосконалював свої стиль та техніку протягом останніх десяти років.
Виставка «Pine`s Paint» пропонує унікальний погляд на творчість художника і дозволяє краще зрозуміти його мистецтво через призму часу та процесу творення.
Виставка діє до 21 квітня 2024 р.
Адреса музею: вул. Шевченка, 21.
Виставка діє з 10:00 до 17:30 (каса до 17:00),
вихідні – понеділок, вівторок.
Тел. 744-60-36, 744-26-80