День народження на носі – подарунки на порозі!

Ні, це не чергове рекламне гасло COMFY . Це про ті приємні несподіванки, яких нам усім дещо бракує в нинішні буремні часи.

Так, одного похмурого дня, після недоспаної ночі, ранкового ворожого масованого обстрілу та, як наслідок, відімкнення електропостачання в місті на ґанку музею з подарунками до нашого 110-річчя з’явився комерційний директор компанії Comfy Іван Павлік. Ми дуже тішимося цьому особистому знайомству і висловлюємо велику вдячність за підтримку й надзвичайно теплий подарунок! Адже відтак наші з вами зустрічі та заходи будуть забезпечені більш затишною й гостинною атмосферою.

Культура і цінності — це не лише те, що ми зберігаємо у своїх залах. Це, більшою мірою, те нематеріальне спільне, що і відрізняє нас від нашого ворога. Важливо, що український соціально активний бізнес це розуміє. Приємно, що сьогодні він долучається до кола друзів музею.

Тож, будемо й надалі співпрацювати та йти пліч-о-пліч!