З 30-го квітня Дніпропетровський Художній музей запрошує відвідати виставку пленерних живописних та графічних творів «Відкриваючи світ», яку представляють митці Олександр Василенко та Марія Грім разом зі своїми учнями.

Виставка має незвичний формат, адже презентує роботи творчої пари досвідчених митців, до того ж викладачів, та їх юних вихованців. Художні та графічні роботи, що було створено на пленерах у творчих подорожах Україною та Європою, відображають особливе суб’єктивне сприйняття кожним автором світу: мінлива атмосфера першого враження, переданий внутрішній стан і настрій художника, віднайдені творчі методи.

Олександр Василенко – художник-графік, керівник дитячих мистецьких студій «Графічні майстерні» і «Художні майстерні» Міського палацу дітей та юнацтва у м. Дніпро.

Марії Грім – художниця, дизайнерка, членкиня Конфедерації дизайнерів і стилістів України, керівниця дитячої мистецької студії «Дизайн і декор» Міського палацу дітей та юнацтва у м. Дніпро.

Роздивитись художні твори пропонуємо з 30-го квітня по 9-е травня згідно з графіком роботи Дніпропетровського художнього музею.

Адреса музею: м. Дніпро, вул. Шевченка, 21
Час роботи: 10:30 до 17:30 (каса до 17:00)
Сан перерва: 13:00 – 13:30
Вихідні – понеділок, вівторок
Тел.: (056) 746-26-80
www.artmuseum.dp

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!