8 лютого 2024 року о 14:00
у Дніпровському художньому музеї
відбудеться відкриття виставки «МІСТА-ГЕРОЇ».

«МІСТА-ГЕРОЇ» – це авторський проєкт, до якого увійшли роботи українських майстринь клаптикового шиття, створені влітку 2023 року.

Роботи абсолютно різні за задумом, за технікою виконання й майстерністю авторок. Але всіх майстринь обʼєднало бажання розповісти про українські міста і містечка, тилові і фронтові, про ті, яких уже немає, про ті, які потерпають від російської окупації, про ті, які знищують нескінченними обстрілами. Усі вони – Герої. Одеса, Дніпро, Маріуполь, Бахмут, Гостомель, Київ, Львів… Цей проєкт про памʼять, про стійкість, про сум і надію, про спогади, про віру в майбутнє, у людей і в перемогу.

Мистецький проєкт розпочав свій шлях з Києва, потім були Черкаси й Кропивницький. Чотири майстрині з Дніпра пошили роботи для цієї експозиції. Ви маєте змогу познайомитися з авторками особисто, дізнатися більше про печворк і квілтинг.

Цей проєкт створений під час війни й відображає трагічні події, але він також – про відновлення, про нашу міць, а головне – про нашу Перемогу.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21.
Виставка діє з 10:00 до 17:30 (каса до 17:00),
вихідні – понеділок, вівторок.
Тел. 744-60-36, 744-26-80