Виставки творів заслуженого художника України

В’ячеслава ДАНИЛОВА «Обличчя часу»,

присвяченої 40-річчю творчої діяльності

Ім’я  В’ячеслава Павловича Данилова добре відоме дніпропетровцям.  Його твори відомі мешканцям міста. Вони прикрашають театри, громадські заклади і розповідають про історію і сучасність з погляду художника нашого часу. Ці монументальні твори є мистецтвом великих людських ідей, адже справжній художник завжди в авангарді суспільства і допомагає людству оцінювати світ в якому ми живемо.

В’ячеслав Данилов сформувався як художник вже у ХХ столітті. Після закінчення Дніпропетровського державного художнього училища і Ленінградського вищого художньо-промислового училища ім. В.І. Мухіної він працює як монументаліст в Дніпропетровську.

Та не тільки в монументальному мистецтві В.Данилов досяг майстерності. Його станкові твори експонуються на обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках. Здебільшого – це жанрові композиції, картини на історичні теми, пейзажі. Але значну увагу художник приділяє портрету.

На виставці представлено близько 80 графічних творів, здебільшого портретів. І це – не  просто портрети конкретних людей. Це – образи наших сучасників з їх світосприйняттям, їх відчуттям і розумінням життя. І не тільки обличчя передають сутність людини, але й його руки, постава, предмети, що його оточують, за якими ми можемо багато чого пізнати про людину. Твори виконані вугіллям, пастеллю на картоні.  Здається, малюнок зроблено на єдиному подиху лінями різними завтовшки, твердими і впевненими, або уривчастими і вібруючими. Але це – не застиглі портрети, а живі люди з їх емоціями й відчуттями.  Кожен твір стає філософським роздумом митця про місце людини в суспільстві, його значення в наш час. Автор пропонує глядачеві теж подумати, стати співавтором твору, щоб кожний міг побачити в ньому щось своє. Кожен портрет треба дивитися, дивитися і вдивлятися, сприймати й розуміти.

Відкриття виставки відбудеться 17 жовтня 2013 р. о 16:00

Виставка працюватиме по 10 листопада 2013 р.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Музей працює з 10:00 до 17:30 (каса до 17.00)

в суботу, неділю з 10:00 до 17:30 (каса до 17.00)

Тел. 744-60-35, 47-33-38

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!