23 квітня 2015 року в залах Дніпропетровського художнього музею відкривається виставка творчих робіт заслуженого художника України Анни Єгорової (1957 р.н.).

Виставка відкриває нову сторінку в творчості художниці та в сучасному мистецтві Дніпропетровщини. Представлені на виставці роботи з легкою іронією та сарказмом передають погляд майстра на проблеми сучасності й вічності. В творах Анни Єгорової, крім живописної техніки, використовуються елементи об’ємно-просторової композиції, що сприяє встановленню безпосереднього контакту глядача з героями  картин.

Анна Єгорова серією робіт «На грані» являє глядачеві приклад оригінального синтезу народного мислення з класичними художніми  формами.

Кожна робота має індивідуальне художньо-образне рішення і технічно оригінальне виконання. Перуки, ордени, біжутерія, ключі, дзеркала, муляжі, скло, годинники, грошові купюри і лейбли всесвітньо відомих виробників – весь цей зовнішній матеріальний антураж стає невід’ємною частиною картини, створюючи  атмосферу сучасного буття. Буття складного і суперечливого, вульгарного і піднесеного. Для того, щоб ці матеріальні речі стали частиною художнього твору, художниці довелося освоїти незвичні для живописця ремесла – тесляра і слюсаря, швачки і бутафора.

Своєрідність творчого бачення Анни Єгорової полягає у вмінні тактовно поєднати в одному творі елементи масової, кітчевої культури з філософськими думками на вічні теми добра і зла, почуттів і розрахунку, свободу вибору та вибору Свободи.

Ознайомитися з яскравою та нестандартною серією робіт Анни Єгорової «На грані» можна з 23 квітня по 31 травня 2015 року в залах Дніпропетровського художнього музею.

Відкриття виставки відбудеться

23 квітня 2015 р. о 16:00

Виставка працюватиме по 31 травня 2015 р.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Музей працює з 10:00 до 17:30 (каса до 17:00)

вихідні – понеділок, вівторок

санітарний день – перша середа місяця

Тел. 744-60-35, 47-33-38

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!