Шановні відвідувачі!

17 грудня 2015 року у Дніпропетровському художньому музеї розпочинається мистецький інтерактивний проект «Новорічні барви».

Для малечі пропонуємо ігрову інтерактивну форму знайомства з музейною експозицією – квест 1 рівня складності. Похід до музею для батьків з дітьми – це можливість пізнавально та цікаво провести час, допомагаючи дітям розкривати таємниці та шукати приховані символи. Чекаємо на вас! Приходьте всією родиною!

Для участі у квестах  2 та 3 рівня складностей школярів та студентів запрошуємо  пройтись виставкою українського та російського мистецтва кінця ХVІІ  – початку ХХ століття. Занурившись у світ живопису, ви отримаєте можливість підвищити рівень обізнаності та кмітливості, розвинути спостережливість та ерудицію, а також провести цікаво час.

Квести проводитимуться по 13 січня 2016 року. За  їх підсумками  будуть визначені кращі відповіді відвідувачів, яких заохотять  призами у програмі «Сюрприз під старий Новий рік» 14 січня 2016 року о 15 годині.

Згідно  з програмою «Новорічні барви»

17 грудня 2015 року :

о 13 годині – інтелектуальний квест «Музейними сторінками»,  розрахований на школярів старших класів. Найрозумніших та найкмітливіших запросимо на програму «Сюрприз під старий Новий рік» 14 січня 2016 року о 15 годині для отримання призів;

о 15 годині до Дня святої Варвари – інтерактивна лекція «Красуня, заточена у вежі» (Образ святої Варвари у живописі). Для школярів середніх та старших класів;

о 15.30 – екскурсія та інсталяція «Миколині свята. Звичаї, обряди, правила життя». Для школярів середніх та старших класів.

18 та 20 грудня 2015 року:

о 14 годині – Екскурсія та інсталяція «Миколині свята. Звичаї, обряди, правила життя. Для малечі та школярів молодших класів;

о 15 годині – майстер-клас з розпису пряників для малечі та школярів молодших та середніх класів. По закінченні діти матимуть нагоду прикрасити інтерактивну ялинку,  в цей день на них чекатимуть сюрпризи. Кращих «майстрів» запросять на програму «Сюрприз під старий Новий рік» 14 січня 2016 року  о 15  годині  для отримання призів. Запис на майстер-класи за номерами телефонів: 7446035 або 473338.

Шановні відвідувачі! Слідкуйте за перебігом подій мистецького інтерактивного проекту «Новорічні барви» на сайті музею. Бажаємо корисних, веселих зимових свят разом з музеєм. Ми відкриті для ваших пропозицій, побажань та порад щодо оновлення вже наявних квестів, а також створення нових програм, тож запрошуємо батьків, дітей та вчителів до творчої співпраці.

До дня Святого Миколи

14.00         Екскурсія з і інсталяцією «Миколині свята. Звичаї, обряди, правила життя»

15.00         Майстер-клас з розпису пряників. (За попереднім записом)

24 грудня 2015 року

16.00         Відкриття виставки Художньої школи №1 до 70-річчя з дня заснування

25 грудня 2015 року

15.00         Майстер-клас «Створення ялинкових прикрас». (За попереднім записом)

27 грудня 2015 року

13.00         Майстер-клас «Створення новорічного образу. Наряди та прикраси.» (За попереднім

записом)

3 січня 2016 року

13.00         Майстер-клас «Різдвяний янгол». Техніка «батік». (За попереднім записом)

8 січня 2016 року

15.00         Майстер-клас з малюнку «Зимова палітра» з художницею Мариною Бобирь. (За

попереднім записом)

10 січня 2016 року

15.00         Майстер-клас з малюнку «Зимова палітра» з художницею Катериною Пікало. Техніка

монотипії. (За попереднім записом).

14 січня 2016 року

15.00         Програма «Сюрприз під старий Новий рік»

Ви зможете навчитися, пізнати, відпочити, збагатити внутрішній світ.

Проект спрямований на дитячу аудиторію та сімейне відвідування музею громадою міста та області.