В липні 2018 року співробітники Дніпропетровського художнього музею взяли участь у тренінговій програмі «Культ чи культура. Школа музейних компетенцій». Організатори – Український центр розвитку музейної справи (Київ) у співпраці з Goethe-Institut (http://www.goethe.de). Результатом цього тренінгу для нашого музею стало отримання гранту (за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини) для впровадження музейного проекту «Дотик до мистецтва». Цей проект піднімає дуже актуальну для нашої країни тему – інтегрування до суспільного життя людей з інвалідністю. Зокрема, з інвалідністю по зору.

Ми добре розуміємо, що для роботи з відвідувачами з інвалідністю по зору нам необхідно, в першу чергу, підвищити свою кваліфікацію, розпочати навчання. Що і планується зробити в рамках проекту.

Перший тренінг проекту про те, що таке інвалідність, про особливості світосприймання незрячих і слабозорих. Практичні вправи допомогли емоційно відчути потреби людей з інвалідністю по зору. Тренер – корекційний педагог, консультант з інклюзивного навчання незрячих Леся Лимар.

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!