Захід проходить за підтримки Генерального консульства

Федеративної республіки Німеччина в Донецьку

в рамках щорічного проекту «Тижні Німеччини в Україні»

Виставка представлена ​​в рамках десятирічного проекту «Зустріч поколінь» (2006 – 2016 рр.) і семінарів-пленерів німецьких художників України за фінансової підтримки Федерального Уряду Німеччини та одеського Благодійного Фонду «Товариство Розвитку». Цього року виставку приурочено до 75-річчя трагічної дати — депортації етнічних німців.

За роки реалізації проекту виставки картин німецьких художників України були з успіхом проведені в Миколаєві, Херсоні, Одесі, Запоріжжі, Донецьку, Білій Церкві, Києві, Мукачеві, Львові, Хмельницькому, Друськинінкає (Литва), Берліні (ФРН). У Дніпрі така виставка організована вперше.

До уваги відвідувачів музею будуть представлені живописні та графічні твори таких художників: Гаррі Руффа — заслуженого художника України, кавалера ордена «За заслуги перед Вітчизною» III ступеня, члена Міжнародного Союзу Художників «За Мир», володаря найвищої нагороди Європарламенту «Золотий пензель миру»; Віктора Сємерньова — заслуженого художника України, лауреата премії ім. Т. Г. Шевченка; Галини Сємерньової — заслуженого художника України; Галини Невінчаної — художниці, члена Спілки письменників України, а також інших учасників проекту «Зустріч поколінь».

Представлена ​​в музеї експозиція виставки дозволить ближче познайомитися з живописом німецьких художників України та німецькою культурою в цілому. Реалізація проекту стане ще одним кроком до зміцнення українсько-німецьких партнерських відносин.

Відкриття відбудеться 29 вересня 2016 р. о 13:00

вихідні: понеділок, вівторок