Колектив Дніпропетровського художнього музею щиро вітає з Днем народження Сергія Миколайовича Несмачного, мистецтвознавця, дослідника образотворчого мистецтва краю, викладача, заступника директора з наукової роботи.

Сергій працює в музеї з 2003 року. За цей  час він подолав шлях від наукового співробітника, головного зберігача до заступника директора з наукової роботи. Проявив себе як енергійний організатор наукової та науково-експозиційної роботи музею. Під його керівництвом здійснюється наукова робота з пошуку експонатів і комплектування фондів музею матеріалами з історії образотворчого мистецтва краю, їх наукове описання, каталогізація, систематизація. Він виступає куратором багатьох виставок, що проводяться у музеї.

35 років – розквіт життя. Пора, коли багато вже було зроблено, чимало цілей досягнуто, але попереду ще досить часу, щоб реалізувати все найцікавіше та захоплююче. Вітаємо тебе, Сергію, зі славним ювілеєм і бажаємо міцніючої любові, море радості, чарівних моментів і всього найпрекраснішого. Не шкодуй про можливі помилки, пам’ятай, що це просто твої уроки, з яких належить зробити правильний висновок. Вітаємо!!!

Поделитесь с друзьями в социальных сетях!